Świat nastolatka

Wszystko co warto wiedzieć na temat nastolatków, praktyczne porady i wskazówki co gdzie jak i dla kogo

Wystrój

Jakie wybrać plakaty do pokoju dla nastolatka – Detal który zmienia wszystko

Jakie wybrać plakaty do pokoju dla nastolatka – Detal który zmienia wszystko

Zapraszamy do lektury artykułu, który jest efektem naszej współpracy z 10p.pl

Wybór grafiki ściennej dla nastolatka to ciężka bitwa. Chociaż możesz kupić najsłodszą sztukę dla dzieci, jaką możesz znaleźć, nastolatki wkrótce wyrosną z tego wyglądu i zaczną szukać bardziej dojrzałego wyglądu. Będą organizować imprezy studyjne, noclegi, a nawet zaczną się spotykać. Mają też własne wyczucie stylu i użyją sztuki ściennej, aby wyrazić siebie. W pokoju nastolatka Twój wybór dekoracji ściennych jest ważny dla jego indywidualności. Dość częstym motywem pojawiającym się na ścianach nastolatka jest motoryzacja. Nie muszą to być jednak tylko plakaty samochodów . Ciekawie wyglądać będzie też tablica rejestracyjna lub cały ich zestaw. Na różnego rodzaju targach motoryzacyjnych można kupić naprawdę przepiękne, amerykańskie “blachy”.

Nastolatki prowadzą bardzo aktywny tryb życia. Dodanie półek pomoże im zachować porządek, a jednocześnie dobrze wyglądać. Geometryczne nadruki są zabawne, uporządkowane i zorganizowane, idealne dla nastolatka, który pragnie porządku w swoim życiu. Ponadgabarytowe dekoracje ścienne to świetny sposób na pokazanie osobowości nastolatka, jednocześnie oszczędzając miejsce. Oprawiona żaba w morzu kolorowych pasków to odważny sposób na wyeksponowanie i zaoszczędzenie miejsca.

Podczas gdy nastolatki nie zawsze dbają o to, aby ich sypialnie były nieskazitelne, możesz stworzyć pokój, który odzwierciedla osobowość nastolatka, używając różnych kombinacji kolorów. Na przykład, możesz użyć kolorów ziemi, aby stworzyć sypialnię dla nastoletniego chłopca. Do pokoju dziewczynki wybierz róże, fiolety i czerwienie. Do pokoju nastolatka możesz wybrać aranżacje botaniczne, sceny zachodu słońca i stylową typografię.

Nastolatki potrzebują przestrzeni i wolności, a pokój powinien to odzwierciedlać. Prawdopodobnie będą chcieli spędzać czas ze swoimi przyjaciółmi, więc możesz wybrać plakaty, które odzwierciedlają ich zainteresowania i osobowość. Na przykład jasno tapicerowane krzesło klubowe może nadać pomieszczeniu osobowości. Ostatecznie sypialnia będzie musiała być przestrzenią, w której będą mogli się zrelaksować i odprężyć. Jeśli chcesz uśpić nastoletniego chłopca w nocy, możesz kupić mu nowe łóżko i odpowiednio je udekorować.

Równie ciekawy temat:  Jaką wybrać Pościel dla nastolatka - Miękką czy twardą a może w kwiatki

Pokój Twojego nastoletniego syna to prywatna i przytulna przystań. Powinno to być miejsce, w którym będzie mógł grać w swoje gry, czytać książki i uczyć się. Pokój nastolatka będzie jego azylem i powinien być udekorowany jasnymi kolorami i akcentami. Podobnie fotel klubowy w jasnym obicie będzie wyglądał fantastycznie w sypialni. Chociaż powinieneś unikać czarno-białych plakatów, pamiętaj, aby wybrać jedno dzieło sztuki, które pokocha.

Dodawanie osobistych akcentów to kolejny świetny sposób na dodanie charakteru do pokoju nastolatka. Podczas gdy czarno-białe plakaty są tradycyjnie stosowane w sypialniach nastolatków, będą wyglądać nie na miejscu w pokoju nastoletniego chłopca. Zastanów się nad zakupem kolorowych krzeseł klubowych i tapicerowanych zagłówków. Kontrastowy kolor sprawi, że pomieszczenie będzie się wyróżniać i będzie bardziej atrakcyjne dla Twojego nastolatka. Jeśli twoja nastolatka lubi sztukę, możesz wybrać plakat przedstawiający tego artystę i dać mu to jako inspirację.

Share this post

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *