Świat nastolatka

Wszystko co warto wiedzieć na temat nastolatków, praktyczne porady i wskazówki co gdzie jak i dla kogo

Rzeczy osobiste

Medale i statuetki na biegi walentynkowe

Medale i statuetki na biegi walentynkowe

Biegi walentynkowe organizowane są przede wszystkim w większych miastach, choć niektóre wydarzenia mają charakter lokalny, dedykowany konkretnej społeczności. Wspólna aktywność fizyczna to doskonała alternatywa dla tradycyjnej randki, dlatego w biegach z roku na rok chętnie bierze udział coraz więcej par. Czekają na nie nie tylko niesamowite przeżycia, lecz również wspaniałe nagrody, takie jak odlewane medale i statuetki.

Biegi walentynkowe – kiedy i gdzie są organizowane?

Polacy z roku na rok coraz huczniej obchodzą Walentynki, choć jest to święto, które z naszą tradycją ma niewiele wspólnego. Dotarło do nas ze Stanów Zjednoczonych i zdobyło dużą popularność przede wszystkim wśród przedsiębiorców z branży handlowej i usługowej, którzy chętnie wykorzystują je, aby przyciągnąć klienta. Polacy natomiast przez długie lata spędzali Walentynki w podobny sposób – udawali się do kina czy na kolację wraz ze swoją drugą połówką. 

Dziś jednak przekonujemy się, że święto można celebrować zupełnie inaczej, na przykład wybierając aktywność fizyczną. Z tego też powodu organizowane są biegi walentynkowe, które najczęściej mają miejsce w większych miastach. Najpopularniejsze wydarzenie tego rodzaju odbędzie się w Krakowie dnia 12 lutego. Pary z Poznania będą mogły wspólnie pobiegać 11 lutego, natomiast pary ze Szczecina – 13 lutego. Organizatorzy przekonują, że bieg walentynkowy to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu, zadbanie o kondycję fizyczną oraz znalezienie miłości, bowiem wiele wydarzeń dedykowanych jest również singlom. 

Nagrody dla biegaczy – medale i statuetki

W kontekście biegów walentynkowych nie sposób nie wspomnieć o nagrodach, jakie czekają na zwycięzców. Wśród nich należy wymienić przede wszystkim odlewane na zamówienie medale i statuetki. Czym charakteryzują się medale okolicznościowe na zamówienie?

Przede wszystkim przygotowywane są zgodnie z ponad 400-letnią tradycją polskiej sztuki odlewniczej. Prezentują więc najwyższą jakość wykonania, jednocześnie stanowiąc piękną, trwałą pamiątkę na długie lata. Statuetki oraz medale można zaprojektować we własnym zakresie, dzięki czemu organizator wydarzenia personalizuje nagrodę, umieszczając na niej najważniejsze informacje.

Podkreślają producenci medali na zamówienie – firma MCC Medale z Łodzi

Tego typu upominki pozwalają zawodnikom poczuć się docenionym, a jednocześnie znacząco podnoszą prestiż organizatora. Statuetki najczęściej wręczane są bezpośrednio do rąk własnych, podczas gdy medale można wręczyć w ozdobnym pudełku bądź zawiesić na szyi, za pomocą ozdobnej szarfy. 

Równie ciekawy temat:  Jakie są najlepsze bransoletki dla nastolatka - dodatki na ręce

Biegi walentynkowe nie tylko dla aktywnych

Inspiracji do udziału w biegach walentynkowych może być wiele – niektórych motywują piękne nagrody, inni kierują się możliwością spędzenia czasu z ukochaną osobą w nietuzinkowy sposób. Pamiętajmy, że biegi z okazji Walentynek to przede wszystkim perspektywa świetnej zabawy. Coraz więcej wydarzeń dedykowanych jest nie tylko parom, lecz również singlom oraz rodzinom z dziećmi. Biegi walentynkowe mają bowiem za zadanie promować nie tylko miłość, lecz również aktywność fizyczną. Warto więc zorientować się, czy w naszej okolicy nie będzie miało miejsce podobne wydarzenie. Jednocześnie organizatorzy powinni wybrać dla zwycięzców najwyższej jakości nagrody, które dodatkowo będą motywowały do walki. Wśród nich nie powinno zabraknąć statuetek bądź medali okolicznościowych, które stanowią wspaniałą pamiątkę na naprawdę długi czas. Są bowiem odporne na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych, dzięki czemu prezentują się pięknie nawet pomimo upływu lat. 

Więcej informacji o medalach możesz przeczytać na stronie productenta Medali MCC Medale.

Share this post

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *