Świat nastolatka

Wszystko co warto wiedzieć na temat nastolatków, praktyczne porady i wskazówki co gdzie jak i dla kogo

Dla nastolatków

Czy samochód jako prezent na 18 urodziny to dobry pomysł?

Wielu rodziców zastanawia się, jaki prezent wybrać na 18 urodziny dziecka, aby umożliwić mu dobry start w dorosłość. Tymczasem zakup używanego samochodu to doskonała okazja, żeby nastolatek nauczył się odpowiedzialności i dbania o własne rzeczy. Poza tym mając własny samochód, młody człowiek będzie mógł swobodnie przemieszczać się między domem a szkołą lub między domem a pierwszą pracą. A dlaczego jeszcze warto kupić dziecku samochód na 18 urodziny i jak się do tego zabrać?

Samochód jako prezent na 18 urodziny – korzyści

Jeśli nastolatek jest w trakcie kursu na prawo jazdy i właśnie zbliżają się jego 18 urodziny, to na pewno ucieszy się, gdy dostanie od rodziców samochód. Posiadanie własnego pojazdu sprawi, że osiemnastolatek stanie się bardziej mobilny i będzie mógł pomagać rodzicom w załatwianiu codziennych sprawunków. Poza tym auto przyda się także wtedy, gdy młody człowiek regularnie uczęszcza na wiele zajęć dodatkowych i musi szybko na nie dojechać po lekcjach. Otrzymanie auta w prezencie na 18 urodziny pozwoli nastolatkowi usamodzielnić się i spowoduje, że zacznie doceniać to, co rodzice dotychczas dla niego robili.

Ile kosztuje używany samochód?

Obecnie na rynku można znaleźć używane samochody nawet za 5 000 zł. Jednak dla nastolatka warto wybrać kilkuletnie auto, które jest w dobrym stanie i nie będzie wymagało częstych napraw. Cena za średniej klasy używany miejski samochód może się wahać między 10 000 a 20 000 zł. Jest to spora kwota, dlatego nie każdy rodzic będzie w stanie zapłacić za taki samochód pieniędzmi z własnych oszczędności. W takim wypadku możesz się zdecydować na kredyt gotówkowy na dowolny cel w Saverium. Ponieważ na stronie szybko i wygodnie wypełnisz wniosek, a pieniądze możesz otrzymać jeszcze tego samego dnia.

Jak uzyskać kredyt gotówkowy na zakup samochodu?

Jeśli potrzebujesz większej gotówki na zakup samochodu dla swojego dziecka, to wybierz kredyt gotówkowy na dowolny cel w Saverium. Żeby to zrobić, musisz jedynie wypełnić wniosek online, w którym wskażesz kwotę pożyczki i okres spłaty oraz od razu zobaczysz, jaka będzie wysokość miesięcznych rat. Co ważne takie pożyczki charakteryzują się dużą przyznawalnością, a wnioski są weryfikowane automatycznie, dzięki czemu cała procedura jest skrócona do niezbędnego minimum. Wzięcie kredytu w Saverium nie zajmie Ci dużo czasu, dlatego odwiedź stronę https://www.saverium.pl/artykuly/kredyt-gotowkowy-kalkulator-i-oferty-pozyczek-gotowkowych/ i koniecznie zapoznaj się ze szczegółami oferty.

Równie ciekawy temat:  Gdzie nastolatek może dorobić zimą?

Zakup samochodu na 18 urodziny dziecka to bardzo dobry pomysł, dlatego rozważ wzięcie kredytu gotówkowego, za pomocą którego z łatwością wybierzesz dobre auto dla swojej pociechy. Warto podkreślić również, że w Saverium warunki spłaty są bardzo korzystne i nie obciążą przesadnie rodzinnego budżetu. Jest to zatem świetna opcja dla rodziców, którzy chcą, by 18 urodziny ich dziecka były wyjątkowym i niezapomnianym wydarzeniem. 

Share this post

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *