Świat nastolatka

Wszystko co warto wiedzieć na temat nastolatków, praktyczne porady i wskazówki co gdzie jak i dla kogo

Dla nastolatków

TOP 3 prezenty urodzinowe dla nastolatków

TOP 3 prezenty urodzinowe dla nastolatków

Wybór prezentu urodzinowego to nie lada wyzwanie, zwłaszcza jeśli chodzi o upominek dla nastolatka. Każdy nastolatek jest inny, dlatego warto dopasować prezent do jego zainteresowań bądź osobowości. Taki prezent nie tylko wywoła uśmiech na twarzy, ale i zostanie w pamięci na długo! Szukasz prezentu na urodziny dla nastolatka? Bardzo dobrze trafiłeś!

 Sprawdź, jakie TOP 3 prezenty urodzinowe dla nastolatków – zarówno dla niej, jak i dla niego przygotowaliśmy i zaskocz ich nietuzinkowym upominkiem.

Skok na bungee

Szukasz prezentu dla nastolatka, który uwielbia adrenalinę i przekraczanie własnych granic? Skok na bungee będzie świetnym wyborem na prezent urodzinowy dla nastolatka, niezależnie od płci! Skok z wysokości nie tylko zapewni ogromną dawkę pozytywnych emocji, ale i pozwoli na przeżycie ekstremalnego doświadczenia. Nastolatek zostanie przetransportowany na odpowiednią wysokość za pomocą dźwigu wieżowego. A następnie poprzez delikatne pochylenie w przód, odda skok z wysokości aż 90 metrów, co sprawi, że przypływ adrenaliny będzie nie do opisania! Podczas swobodnego spadania nieubłaganie będzie towarzyszyć mu wrażenie zbliżającego się lądu. Ponadto będzie to niezwykła okazja do spojrzenia na świat z innej perspektywy. Doświadczeni instruktorzy do skoków bungee wykorzystują wysokiej jakości liny elastyczne, które za pomocą specjalnej uprzęży mocowane są do kostek. Dodatkowo wpleciona w gumę taśma alpinistyczna wzmacnia wytrzymałość liny, zapewniając maksimum bezpieczeństwa. Tego pełnego adrenaliny doświadczenia nie sposób zapomnieć!

Escape room

Ciekawym pomysłem na prezent urodzinowy dla nastoletniej dziewczyny będzie escape room! Jest to gra logiczna na żywo, przeznaczona dla kilkuosobowej grupy osób, które zostają zamknięci w jednym pomieszczeniu, najczęściej na 60 minut. Aby się z niego uwolnić, muszą wspólnymi siłami odnaleźć klucz przed upłynięciem czasu, jednak droga do wyjścia usłana jest szeregiem zagadek, rebusów i tajemnic. Wyjście z pomieszczenia przed czasem oznacza jedno – upragnione zwycięstwo zespołu. Z kolei osoby, którym nie uda się wydostać z pokoju przed czasem, mogą liczyć na pomoc tzw. Mistrza Gry. Pokoje, w których uwięzieni zostają uczestnicy gry, są tematyczne, co oznacza, że każdy z nich skrywa zupełnie inną historię, z którą mierzą się gracze. Można znaleźć pokoje ze scenariuszami o tematyce fabularnej, przygodowej, kryminalnej, fantasy i wielu innych. Od kryminalnej przygody z Sherlockiem do dramatycznej ucieczki przed zombie w postapokaliptycznym świecie – z pewnością każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie! Escape room będzie świetną okazją do spędzenia wspólnie w gronie rodziny bądź znajomych.

Równie ciekawy temat:  Antykoncepcja dla nastolatków – wszystko, co należy wiedzieć

Jazda gokartem

Jazda gokartem to idealny prezent na urodziny dla każdego nastolatka, bez względu na to, czy ma 13, czy 17 lat! Będzie to pełna niezapomnianych emocji przygoda motoryzacja, podczas której nastolatek będzie mógł wcielić się w rolę prawdziwego kierowcy wyścigowego. Przed przejazdem uczestnik przejdzie krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa panujących na torze kartingowym, sygnalizacji i znaczenia stosowanych flag, a także zachowania się podczas awarii czy zatrzymania gokarta. A następnie odda się motoryzacyjnemu szaleństwu na torze! Po zakończonym przejeździe nastolatek otrzyma szczegółowy wydruk z rezultatami za poszczególne okrążenia. Tory kartingowe, w zależności od lokalizacji, posiadają liczne zakręty, zjazdy, rampy czy łuki, które pozwolą w pełni sprawdzić nastolatkowi możliwości gokarta, jak i swoich umiejętności jazdy, takie jak refleks czy panowanie nad pojazdem. Ponadto będzie to wyjątkowa lekcja dla nastolatka, który planuję w przyszłości zostać prawdziwym kierowcą!

Już poznałeś nasz ranking TOP 3 prezentów urodzinowych dla nastolatków, których nie zapomną przez lata! Jednak były to tylko 3 prezentowe inspiracje. Jeśli szukasz innych pomysłów na wyjątkowe prezenty z okazji urodzin, to koniecznie odwiedź nasz serwis internetowy Prezentmarzen.com.

Share this post

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *