Świat nastolatka

Wszystko co warto wiedzieć na temat nastolatków, praktyczne porady i wskazówki co gdzie jak i dla kogo

Dla nastolatków

Dlaczego hologramy studenckie są tak popularne wśród kolekcjonerów?

Dlaczego hologramy studenckie są tak popularne wśród kolekcjonerów?

Naklejki na legitymacje studenckie to niewielkie znaczki o holograficznej powierzchni, wydawane co semestr w dziekanatach wszystkich polskich uczelni wyższych. Hologramy studenckie przedłużają ważność legitymacji, ale dostępne są również w sklepach internetowych i na lokalnych portalach ogłoszeniowych. Czym się wyróżniają naklejki ELS i gdzie można zdobyć hologram kolekcjonerski? 

Hologramy i naklejki na legitymację studencką

Co wyróżnia naklejki na legitymacje studenckie ELS?

Rozwój nowoczesnych technologii sprawił, że tradycyjne indeksy i papierowe legitymacje studenckie odeszły do lamusa. Nowoczesny Uniwersytecki System Obsługi Studiów i Elektroniczne Legitymacje Studenckie w formie zielonej, plastikowej karty od kilkunastu lat są obecne na wszystkich uczelniach wyższych w Polsce, zarówno publicznych, jak i prywatnych. Legitymacja studencka ELS w niczym nie przypomina papierowej książeczki, którą przez wiele lat posługiwali się polscy studenci. Aktualny dokument posiada miejsce na specjalne hologramy i naklejki do legitymacji studenckiej, które zastąpiły dobrze znane pieczątki. Studenci I roku otrzymują legitymację ELS zawierającą dane osobowe i zdjęcie posiadacza dokumentu oraz dane uczelni. Ważność legitymacji potwierdzają hologramy studenckie wydawane co semestr w dziekanatach uczelni. Aktualna naklejka ELS umożliwia korzystanie z przysługujących zniżek przez cały semestr w transporcie publicznym, kinach, teatrach, muzeach, restauracjach, hotelach, księgarniach czy punktach usługowych. Hologramy studenckie wyróżniają się ciekawym wyglądem, który od kilku lat zachwyca kolekcjonerów. Niewielka naklejka o holograficznej powierzchni posiada znak RP, znak orła i laserowo nacinaną datę ważności, co na powierzchni o wymiarach 9 mm x 10 mm robi ogromne wrażenie. Hologram studencki posiada także osiem cyfr zawierających kod uczelni oraz numer seryjny naklejki. Naklejka ELS posiada zabezpieczenie przed odklejeniem w postaci plastra miodu. Podczas próby odklejenia hologramu jego struktura ulega zniszczeniu, a naklejka traci ważność. Niebanalny wygląd naklejek ELS sprawił, że coraz więcej osób decyduje się na kolekcjonowanie hologramów studenckich.

Gdzie można kupić kolekcjonerskie naklejki studenckie?

Hologramy kolekcjonerskie studenckie można znaleźć w specjalistycznych sklepach internetowych, na Allegro, OLX oraz na lokalnych grupach w mediach społecznościowych w takich miastach jak: Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Łódź, Katowice, Gliwice, Opole, Szczecin, Gdynia, Bydgoszcz, Toruń czy Białystok. Sporo ogłoszeń dotyczących sprzedaży naklejek ELS do celów kolekcjonerskich można znaleźć w regionalnych serwisach internetowych. Jeśli chcemy zyskać pewność, że zakupiona naklejka kolekcjonerska ELS  jest oryginalna najlepiej skorzystać z profesjonalnego sklepu internetowego oferującego aktualne hologramy studenckie wszystkich uczelni wyższych w Polsce. Jednym z najpopularniejszych sklepów kolekcjonerskich, cieszącym się doskonałymi opiniami klientów na forum jest Hologramykolekcjonerskie24.com, w którym dostępne są naklejki na Elektroniczne Legitymacje Studenckie ELS i Elektroniczne Legitymacje Doktoranckie ELD z aktualną datą ważności oraz hologramy z poprzednich edycji w konkurencyjnych cenach. Naklejki ELS dostępne Hologramykolekcjonerskie24.com są niemal identyczne, jak te wydawane w dziekanatach uczelni wyższych. Jeśli chcemy kolekcjonować hologramy studenckie, kupić aktualną naklejkę ELS uczelni jako prezent dla znajomego absolwenta najlepiej wybrać sprawdzony sklep internetowy oferujący autentyczne naklejki na legitymacje studenckie i doktoranckie. 

Równie ciekawy temat:  Pokój dla nastolatka w nowym domu - na co zwracać uwagę?

Kolekcjonerskie naklejki studenckie z roku na rok zyskują coraz większą popularność, co wpłynęło na określenie filatelistyka XXI wieku. Pasjonaci, którym zależy na powiększeniu kolekcji o oryginalne naklejki na legitymacje ELS i ELD mogą skorzystać z profesjonalnych sklepów internetowych oferujących aktualne hologramy kolekcjonerskie nawet dla doktorantów na aktualny semestr.

Share this post

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *